Tesla 3 GTR od Green Cell na Torze Modlin

Zobaczcie jak dobrze poradziła sobie Tesla 3 GTR zmodyfikowana przez krakowską firmę Green Cell na Torze Modlin podczas weekendowego eventu EV Experience. Firma Green Cell podczas wspomnianej imprezy zaprezentowała nie tylko możliwości Tesli, nie oszczędzając przy tym opon ale także część swojego asortymentu. Na stoisku krakowskiego producenta mogliście zobaczyć także ich najnowsze produkty, które już […]

Zobaczcie jak dobrze poradziła sobie Tesla 3 GTR zmodyfikowana przez krakowską firmę Green Cell na Torze Modlin podczas weekendowego eventu EV Experience.

Firma Green Cell podczas wspomnianej imprezy zaprezentowała nie tylko możliwości Tesli, nie oszczędzając przy tym opon ale także część swojego asortymentu.

Na stoisku krakowskiego producenta mogliście zobaczyć także ich najnowsze produkty, które już wkrótce pojawią się na rynku. Były to między innymi ładowarki typu Wallbox, kable do ładowania samochodów elektrycznych, ale także produkt który już wkrótce zrewolucjonizuje rynek akcesoriów EV – ładowarkę o interesującej nazwie “Mamba” ⚡

Poza nowinkami technologicznymi odwiedzający mogli zobaczyć także część imponującej floty Green Cell’a składającej się w 100% z elektrycznych samochodów amerykańskiego koncernu Tesla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *