OLA Electric z czterokołowymi nowościami

OLA Electric nie może poszczycić się nieskazitelną opinią na rynku indyjskim ze względu na wiele negatywnych opinii na temat ich produktów, które już w tym momencie są dostępne w sprzedaży. Mowa między innymi o hulajnogach i skuterach elektrycznych. Mimo tego OLA S1 Pro czyli wspomniany elektryczny skuter może pochwalić się imponującymi wynikami sprzedaży. Pomimo sporego […]

fot. materiały prasowe OLA

OLA Electric nie może poszczycić się nieskazitelną opinią na rynku indyjskim ze względu na wiele negatywnych opinii na temat ich produktów, które już w tym momencie są dostępne w sprzedaży. Mowa między innymi o hulajnogach i skuterach elektrycznych.

Mimo tego OLA S1 Pro czyli wspomniany elektryczny skuter może pochwalić się imponującymi wynikami sprzedaży. Pomimo sporego zamieszania wśród konsumentów, producent już przygotowuje rynek na swoje najnowsze, czterokołowe premiery. Prawdopodobnie do sprzedaży trafią aż trzy pojazdy: Sedan, SUV oraz Hatchback.

Pierwszy ze wspomnianych zostanie wyposażony w cztery silniki elektryczne – po jednym na każde koło i będzie on wspierany przez akumulatory litowo-jonowe o pojemności pomiędzy 60 a 80 kWh. Według producenta, dzięki aerodynamicznej sylwetce elektrycznej limuzyny taka pojemność baterii ma pozwolić na pokonanie ponad 500 kilometrów na jednym ładowaniu. Czas w jakim będzie on przyspieszał od 0 do 100 km/h będzie wynosił mniej niż 7 sekund.

fot. materiały prasowe OLA

Na ten moment producent nie zdradził większej ilości szczegółów dotyczących modeli jakie już wkrótce będą miały swoją oficjalną premierę. Wiadomo jednak, że wciąż pracuje on nad ich finalnym wyglądem. OLA zatrudniła byłego projektanta Mahindry, który zaprojektował coraz bardziej popularne modele tej marki jak chociażby XUV700 czy indysjki Jeep Wrangler – model Thar.

Wejście OLA Electric w segment samochodów osobowych ma nastąpić za około 2 lata.

fot. materiały prasowe OLA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *