Porsche Taycan od Mansory

MANSORY dosłownie przed momentem zaprezentowało swój najnowszy pakiet stylistyczny przygotowany dla elektrycznego Porsche Taycan. Mansory to przedsiębiorstwo tuningowe z tradycjami, które zostało założone w 1989 roku w Monachium, skąd przeniosło następnie swoją siedzibę do bawarskiej miejscowości Brand. Początkowo firma zajmowała się modyfikacjami marek takich jak Bentley, Rolls-Royce, Ferrari czy chociażby Aston Martin. W 2007 roku […]

MANSORY dosłownie przed momentem zaprezentowało swój najnowszy pakiet stylistyczny przygotowany dla elektrycznego Porsche Taycan.

Fot. Mansory

Mansory to przedsiębiorstwo tuningowe z tradycjami, które zostało założone w 1989 roku w Monachium, skąd przeniosło następnie swoją siedzibę do bawarskiej miejscowości Brand. Początkowo firma zajmowała się modyfikacjami marek takich jak Bentley, Rolls-Royce, Ferrari czy chociażby Aston Martin. W 2007 roku Mansory przejęło szwajcarskiego tunera Rinspeed AG, który specjalizował się głównie w przerabianiu modeli spod znaku Porsche 🐷

Obecnie niemiecki tuner oferuje swoje pakiety tuningowe dla prawie każdej, dostępnej na rynku luksusowej marki. Warto podkreślić, że Mansory to manufaktura, a więc każdy element wytwarzany jest ręcznie przez wykfalifikowanych rzemieślników.

Poza zmianą wyglądu pojazdów wewnątrz jak i zewnątrz, tuner zajmuje się także modyfikacjami silników, tworzeniem opancerzonych, luksusowych pojazdów oraz produkcją felg.

Jeżeli chcielibyście odwiedzić kiedyś showroom ich marki, to najbliższy salon znajdziecie w czeskiej Pradze 😊

Koniecznie dajcie znać w komentarzu co myślicie o “poprawianiu” w ten sposób fabryki, w szczególności przez znanych tunerów 😉 No i jak podoba się Wam Taycan w najnowszej odsłonie!

Fot. Mansory
Fot. Mansory
Fot. Mansory
Fot. Mansory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *